Team

Wij zijn Montopinto, een team van jonge vakspecialisten die opereren vanuit het hart van de Tilburgse Spoorzone. Graag stellen we ons aan je voor zodat je precies weet met wie je zaken doet, dat is wel zo fijn vinden wij. Scroll over de foto’s!

Jan Drissen

Financieel directeur

Met Montopinto hebben we als doel om adembenemende uitzichten te creëren waarbij geen bergtop te hoog is. Elke keer als we dat kunnen realiseren bevestigt dat onze naam.

Jan@montopinto.nl
+31 6 538 645 48

Erwin Schellekens

Creatief directeur

Samen creëren is hand in hand lopen op zoek naar het avontuur. Het is aan ons om de juiste snaar te raken en daarmee de opdrachtgever zijn “eigen” feestje te laten organiseren.

Erwin@montopinto.nl
+31 6 549 288 71

Rick Houweling

Manager zakelijk

Het is iedere keer opnieuw weer magisch om de gedachte van de klant te overtreffen en het onmogelijke mogelijk te maken!

Rick@montopinto.nl
+31 6 170 005 28

Marit Smeitink

Manager Club Smederij

Ons team staat voor creativiteit, muziek en passie. Dit alles komt samen tot de mooiste evenementen in Club Smederij en daarbuiten.

Marit@montopinto.nl
+ 31 6 – 387 24 521

Niek Nellen

Marketing/communicatie

Er zijn al genoeg mensen die raamkozijnen en ontbijtpap verkopen. Ik werk graag voor deze mooie plek, een plek die het leven een stukje leuker maakt voor de mensen van de stad.

Niek@clubsmederij.nl
+31 (0)13 210 01 25

Nils Dierx

Muziek programmeur

Niks is mooier dan mensen rondom een gedeelde passie voor muziek en creativiteit bij elkaar te brengen.

Nils@clubsmederij.nl
+31 (0)13 210 01 25

Iris van Tilborg

Ondersteunend medewerker

Iris denkt nog even na over haar quote…

Iris@clubsmederij.nl
+31 (0)13 210 01 25

???

Kom jij ons team versterken?

Montopinto is voortdurend opzoek naar de meest talentvolle en ambitieuze personen om ons team te versterken.
Lijkt jou dat wat? Mail ons dan!

info@montopinto.nl 
+31 (0)13 210 01 25