Team

Wij zijn Montopinto, een team van jonge vakspecialisten die opereren vanuit het hart van de Tilburgse Spoorzone. Graag stellen we ons aan je voor zodat je precies weet met wie je zaken doet, dat is wel zo fijn vinden wij. Scroll over de foto’s!

Jan

Financieel directeur

Met Montopinto hebben we als doel om adembenemende uitzichten te creëren waarbij geen bergtop te hoog is. Elke keer als we dat kunnen realiseren bevestigt dat onze naam.

Jan@montopinto.nl
+31 6 538 645 48

Erwin

Creatief directeur

Samen creëren is hand in hand lopen op zoek naar het avontuur. Het is aan ons om de juiste snaar te raken en daarmee de opdrachtgever zijn “eigen” feestje te laten organiseren.

Erwin@montopinto.nl
+31 6 549 288 71

Marius

Manager Club Smederij

Naast onze eigen club zien we ook onze partners en relaties meegroeien. Zo bouwen we niet alleen aan projecten, maar vooral aan duurzame herinneringen!

Marius@montopinto.nl
+31 6 136 352 49

Rick

Manager zakelijk

Het is iedere keer opnieuw weer magisch om de gedachte van de klant te overtreffen.

Rick@montopinto.nl
+31 6 170 005 28

Marit

Junior Manager Club Smederij

Ons team staat voor creativiteit, muziek en passie. Dit alles komt samen tot de mooiste evenementen in Club Smederij en daarbuiten.

Marit@montopinto.nl
+ 31 6 – 387 24 521

Niek

Marketing/communicatie

Er zijn al genoeg mensen die raamkozijnen en ontbijtpap verkopen. Ik werk graag voor deze mooie plek, een plek die het leven een stukje leuker maakt voor de mensen van de stad.

Niek@clubsmederij.nl
+31 (0)13 210 01 25

Nils

Muziek programmeur

’Niks is mooier dan mensen rondom een gedeelde passie voor muziek en creativiteit bij elkaar te brengen. ‘

Nils@clubsmederij.nl
+31 (0)13 210 01 25

Hannah

Planning en personeel

’Hannah aangenaam! De lopende planner en agenda van Club Smederij.

Hannah@clubsmederij.nl
+31 (0)13 210 01 25